10 причин, чому важливо вивчати іноземну мову

Без іноземної мови зараз не обійдешся, і потреба в ній лише зростає – це не таємниця і не новина. А також не таємниця і не новина, що дітям вчити іноземну мову легше. Діти, що змалечку потрапили в іншу країну, здатні вільно спілкуватися на побутовому рівні вже через місяць перебування в мовному середовищі. Дорослим на це потрібно набагато більше часу.

Справа у специфіці роботи мозку людей різного віку. Дитячий мозок створений для вивчення мов, адже нещодавно він так само вивчав рідну. Дитина вбирає нову інформацію, неначе губка. У її мозку містяться мільйони клітин, які відповідають за процес сприйняття і відтворення мови. А коли дитина чує рідну мову, між цими клітинами встановлюються нейронні асоціативні зв’язки і складні системи. Більшість таких систем повністю формуються вже до десяти років. Тож чим пізніше, тим складніше буде вчити іноземну мову. Хоча б тому, що мозок вже нездатний так бездоганно розрізняти звуки, яких немає в рідній мові.

Тож  10 причин, чому важливо вивчати іноземну мову для дітей:

  1. Давно доведено, що вивчення іноземної мови призводить до кращого розуміння своєї рідної. Адже ми будуємо логічні зв’язки, шукаємо подібності в словах, вивчаємо механіку побудови фраз і речень. Для дітей це дуже корисний досвід.
  2. Дитині буде легше вивчати інші предмети. Діти, які вивчають іноземну мову, статистично набирають кращі бали, ніж їх однолітки-монолінгви. Крім того, вони краще засвоюють інформацію і запам’ятовують її.
  3. Іноземна мова – це своєрідна перепустка в світ. Це майбутнє навчання та освітні програми, престижні ВУЗи та курси, а згодом – найкращі вакансії. Чим більший вибір – тим кращі перспективи.
  4. Мозок потрібно розвивати та «прокачувати», як звичайні м’язи. Вивчення нової мови ідеально для цього підходить. Діти отримують відмінну зарядку для розуму, вчаться сприймати, запам’ятовувати і аналізувати нову інформацію, тощо. У них розвивається і пам’ять, і сенсорне сприйняття – суцільні переваги.
  5. Діти, які вивчають іноземну мову, постійно дізнаються щось нове. Разом із мовою вони вивчають іншу культуру та традиції. Розширюється світогляд та формується уявлення про світ навколо.
  6. Змалечку розвиваються мовленнєві навички та навички читання. Діти, що вивчають іноземну мову, завжди читають швидше та легше за однолітків. А згодом буде значно менше проблем із спілкуванням. А це не лише про освіту, а й про встановлення соціальних зв’язків, вміння презентувати себе, виступати на публіку, тощо.
  7. Дитина вчиться сприймати мову на слух. Це те, що важко дається багатьом дорослим, але зазвичай не викликає проблем у малюків, особливо у ранньому віці. Згодом їм легше буде розуміти співрозмовника.
  8. Також легше дається правильна вимова. У дітей природою закладена навичка наслідувати. Вони чутливі до інтонацій, мелодійності мови, різних звуків. Тож не буде проблем із акцентом, якого дорослі часом мріють позбавитися роками.
  9. Вивчаючи іноземну мову, діти здобувають впевненість у собі. Під час навчання розігруються різні комунікативні ситуації. Окрім того, дитина усвідомлює свої перші успіхи. Формується здорова самооцінка.
  10. Вивчення іноземної мови розвиває толерантність до особливостей та звичаїв інших культур. Згодом такі діти значно менше страждають від культурного та мовного бар’єру.

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок