Чому вивчати онлайн англійську цікаво і корисно?

Онлайн навчання активно розвивається вже не перший рік, проте саме зараз воно стало надзвичайно актуальним. Хоча дехто досі вважає, що вивчитися дистанційно неможливо, час не стоїть на місці. І тепер інтернет дає безмежні ресурси та інструменти, щоб засвоїти в тому числі і англійську мову.

Тому саме час розібратися, чому ж вивчати англійську онлайн так цікаво і корисно.

  1. Немає обмежень. Не потрібно слідувати виключно за сторінками підручника. Можна обрати будь-які книги та програми, зокрема іноземні. А також – у будь-який момент знайти інформацію про будь-яку тему, що цікавить учня. Це особливо важливо для дітей, яким необхідно підтримувати інтерес до навчання. Фактично, це створення індивідуальної програми під потреби та інтереси конкретного учня.
  2. Комфорт. Не потрібно проводити години за незручними столами та на незручних стільцях. Не буде більше неправильної постави чи болю у спині. Нарешті можна облаштувати місце для навчання найкращим чином, а не обирати з того, що є. Також не потрібно нікуди ходити за підручниками чи завданнями – вони завжди доступні завдяки інтернету.
  3. Економія часу. Не потрібно витрачати години на дорогу, тож їх можна присвятити чомусь кориснішому чи цікавішому. А батьки, в свою чергу, можуть не турбуватися, як дитина переходить дорогу чи їде громадським транспортом.
  4. Зосередженість. Вдома завжди передбачувана атмосфера. Навіть дорослі почувають себе значно затишніше та вільніше, а що вже казати про дітей. Легко організувати тишу та спокій, коли потрібно сконцентруватися. Ніщо і ніхто не відволікатиме під час навчання.
  5. Вибір вчителів. Буває, дуже важко знайти ідеального викладача саме для себе. Це актуально і для дорослих,  і для дітей. В той же час, онлайн можна обрати педагога із будь-якого міста, країни та з будь-яким досвідом та методами викладання.
  6. Самостійність та відповідальність. Вивчення англійської онлайн в першу чергу розвиває самостійність. Дитина сама відповідає за власне навчання та успіхи. Доводиться самостійно планувати час, приймати рішення та їх наслідки. Учні вивчають не лише мову, а й поступово стають відповідальнішими. А також вчаться швидко освоювати щось нове і знаходити будь-яку потрібну інформацію. Це дуже знадобиться по життю у майбутньому.
  7. Темп. Онлайн легше міняти темп навчання під власні потреби. Можна швидше пройти легші теми та детальніше зупинитися на незрозумілих. Не доведеться підлаштовуватися під цілу групу. А також немає жорстко фіксованої програми, від якої майже неможливо відступити.
  8. Немає прив’язки до місця. А значить, не буде непотрібних пропусків у заняттях. Адже навчатися онлайн можна будь-де: вдома, за містом, тощо.
  9. Об’єктивність оцінок. Цей момент скоріш важливий для батьків, ніж для дитини, яка вивчає англійську. Дорослі бачать, наскільки ретельно та відповідально дитина вчиться на справді. І більше не буде незручних ситуацій, коли школяр розповідає одне, а вчитель – інше.
  10. Занурення у мовленнєве середовище. Іноді батьки турбуються через розмовну практику, проте зараз стільки сервісів для якісного аудіо- та відеозв’язку, що взагалі немає різниці, чи знаходяться люди в одному приміщенні. Можна навіть переписуватися чи розмовляти із однолітками з Англії чи Америки.

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок