Дитячий психолог

Дитячий психолог у Львові в Baby Club

У Мережі дитячих центрів Baby Club працюють досвідчені, кваліфіковані психологи.

Чим займаються дитячі психологи?

У процесі виховання своїх малюків батьки часто стикаються з великою кількістю питань і проблем. З багатьма вони успішно справляються, використовуючи педагогічну літературу, здоровий глузд і поради знайомих. Однак не всі проблеми вдається вирішити самотужки. Буває, що близькі не помічають якихось важливих аспектів і нюансів поведінки дитини, на які відразу зверне увагу фахівець. Тому в усіх скрутних ситуаціях краще прийти на консультацію до дитячого психолога.

На кожному етапі психічного розвитку дитини існують свої проблеми і складності. Це й сенситивні періоди, протягом яких малюк найбільш швидко засвоює ті чи інші нові знання та навички, і кризові періоди розвитку, коли дитина прагне перейти до нової форми взаємин із дорослими, і психічні новоутворення, що є найбільш важливим результатом життєвого досвіду маляти.

Чому саме наш дитячий психолог? Кризи розвитку!

Психіка дітей дуже вразлива, тому малюку важко впоратися з важкими життєвими ситуаціями (наприклад, смертю близької людини, серйозною хворобою когось із рідних, появою нового члена сім’ї, першим походом у школу чи садок тощо). В таких випадках малюк може замкнутись у собі, припинити спілкуватися з людьми, які його оточують. Психолог зможе визначити причину переживань, а також знайти правильний шлях для дитини, що допоможе їй безболісно пережити те, що сталося.

Допомога дитячого психолога допоможе в ситуаціях, коли ви відчуваєте, що потрібна підтримка та кваліфікована порада.

 

У яких ситуаціях батькам може бути необхідна консультація цього фахівця?

 • Якщо ваша дитина боїться темряви, тварин, залишатись на самоті в кімнаті, у неї виникає почуття тривоги. Психолог допоможе подолати почуття страху, який викликає пригніченість і впливає на активність малюка.
 • Якщо дитина часто впадає в істерику, робить усе навпаки і якщо ви помітили, що втрачаєте контроль над нею.
 • Якщо ваша дитина агресивна, може образити дорослого чи іншого малюка, спеціально ламає іграшки та робить боляче тваринам.
 • Якщо дитина важко переживає «вікові кризи».
 • Якщо дитина гіперактивна.
 • Якщо ви ставите собі запитання: «Чи правильно я виховую свою дитину?»
 • Якщо дитина проявляє невпевненість і тривогу в ситуаціях спілкування з дорослими та однолітками.
 • Якщо дитина важко адаптовується до дитячого колективу.
 • Якщо в дитини є затримка розвитку.
 • Якщо хочете дізнатися, чи готова ваша дитина до вступу в школу.
  Інші ситуації.

Консультація дитячого психолога Мережі дитячих центрів Baby Club

Дитячий психолог проведе психодіагностику і корекційно-розвивальні заняття, застосовуючи різноманітні методики: малювання, ліплення, ляльковий театр, складання казок, ігри піском та інші. Його заняття проходять в ігровій захоплюючій формі.

Якщо вас протягом тривалого проміжку часу турбує щось у поведінці або стані дитини, звертайтесь по кваліфіковану допомогою в Мережу дитячих центрів Baby Club, де працюють досвідчені дитячі психологи.

Дитячий психолог допоможе малюку стати впевненим, уважним, легко спілкуватися з іншими дітьми, відчувати себе щасливим!

 

Корисно, цікаво, весело

Приєднуйтесь до нас

Відгуки

8
Залишити відгук

5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Наталя

Дитина дуже нервова кусається робить усе що йому хочеться перевертає усе рве біжить кудись кудась і навіть ножик бере в руки страшіє з братом б’ються дуже

Ілона

За декілька сеансів у психолога, син перестав боятися садочка. Бо була реальна проблема, ніяк не міг адаптуватися, постійно плакав і не слухав вихователя. Дякую п. Мирославі за допомогу.

Марта

Моя дитина ніяк не могла адаптуватися до школи, щоранку був плач істерики і поганий сон вночі. п. Мирослава, просто наша рятівниця. Всього за декілька занять, ми просто не впізнали доньку. дякуємо!

Руслана

Яка вартість ?

Марія

Доброго дня, моя дитина рве на собі волосся

Будьте в курсі останніх подій

Новини

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок