Розвиваючі заняття

Розвиваючі заняття для дітей раннього віку у Львові

Заняття з раннього розвитку – це пізнання світу Вашої дитини, її всесторонній розвиток та індивідуальний підхід завдяки невеликим групам і чіткому плануванню занять. Це розвиваючі заняття відповідно до схильностей і вподобань Вашого малюка.

Ранній розвиток:

 • гармонійний розвиток особистості дитини;
 • індивідуальний підхід до кожної дитини;
 • комплексі розвиваючі заняття для дошкільнят.

Заняття проводяться в ігровій формі, на яких малюки:

 • знайомляться з навколишнім світом;
 • виконують вправи з повсякденного життя за методикою М. Монтессорі;
 • розвивають мовлення, дрібну та грубу моторику рук, сенсорику;
 • знайомляться з художньою літературою, вивчають віршики;
 • формують елементарні математичні уявлення (кількість, величина і фігури, орієнтування у просторі, орієнтування в часі, ознайомлення з цифрами);
 • вчаться малювати, ліпити, танцювати, співати;
 • укріплюють основні м’язи тулуба, рук, ніг;
 • виконують ритмічні вправи;
 • граються в рухливі ігри.

Чому потрібно відвідувати заняття з раннього розвитку?

Заняття потребують систематичності. Розвиваючі заняття вдома не завжди є систематичними. Порядок і графік робить малюків більш організованими та зібраними. Це запорука успіху, тому до порядку та планування потрібно привчати дітей із малечку.

Пам’ять дітей раннього віку дуже хороша. Вони запам’ятовують усе: від марок автомобілів до столиць держав. Потрібно правильно сформувати потік інформації для Вашої дитини задля комплексного розвитку особистості.

Комунікація між дітьми. Ваша дитина на заняттях із раннього розвитку проходить етапи соціалізації – необхідний навик для розвитку комунікабельності та відкритості.

Додаткові атрибути під час заняття. На розвиваючих заняттях для дошкільнят викладачі з Baby Club використовують інноваційні матеріали для розвитку дітей та авторські іграшки.

Жодна дитина не народжується генієм, і геніальність Вашої дитини залежить від Вас і Вашого бажання розвивати таланти малюка. Багато фізіологічних досліджень показали, що ключ до розвитку природних здібностей дитини – це її особистий досвід , пізнання в перші роки життя.

У Baby Club малюк потрапляє в середовище однолітків, отримує емоції, вчиться спілкуватися, думати, оцінювати і сприймати світ. Усе це сприяє формуванню характеру та здібностей, що також є своєрідною освітою. Ми навчаємо дітей літератури та музики, укріплюємо основні м’язи за допомогою вправ, виконуємо ритмічні завдання, граємося в рухливі ігри – для розвитку безмежних можливостей дитини.  Ми не завантажуємо малюків великою кількістю інформації. Наше головне завдання – аби розвиваючі заняття для дошкільнят викликали в дітей інтерес до пізнання світу.

Корисно, цікаво, весело

Відгуки

5
Залишити відгук

3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Надя

Признаюсь чесно, нам крупно пощастило, що попали в Вавуclubна Левандівці. Тут з дітьми займаються дуже добре, моя Соня відвідує підготовку до школи! Просто в захваті! Моє сонечко вже навчилось читати, рахує, додає, віднімає. Є результат!!! Рекомендую!!!!!

Галина

Водимо в садок сина вже 2 роки на Чорновола, хоча нам далеко добиратись. За цей час у дитини тільки позитивні емоції. Кожний вечір він розказує про те, що нового дізнався і чим займався. Видно, що з дітьми постійно займаються, і багато їм дає наш чудовий вихователь Ангеліна. Ми дуже раді, що відвідуємо садок. А вчора нам повідомили, що у нас буде працювати кухня! Ура!

Лариса

От имени нащей семьи – большое спасибо Таничке. Таничка- чуткая, заботливая, добрая. Дети с радостью занимаются. Наш Андрюшка начал хорошо разговарить, счетает до 10. А самое главное – обожает занятияв Baby club .

Марія

порекомендуйте, Ларисо. Шукаємо розвивалку в р-ні Зеленої.

Будьте в курсі останніх подій

Новини

Безкоштовне

пробне заняття

Безкоштовне

пробне заняття

Замовити дзвінок