Майстер-клас до Великодня

9 квітня 2017 року о 16.00 міжнародна мережа магазинів товарів для дому JYSK Ukraine в співпраці з мережею сімейних центрів розвитку Baby Club проведе безкоштовний майстер-клас з великоднього декору для шанувальників датського бренду.

За тиждень до світлого свята Великодня скандинавський бренд JYSK запрошує cвоїх покупців на професійні уроки рукоділля. Керівник Kids Art Club Юля Линда продемонструє прості у виконанні техніки декорування та навчить перетворювати звичайні предмети інтер’єру на святкові атрибути Великодня.
Кожен учасник майстер-класу зможе самостійно виготовити пасхальну прикрасу і забрати свою роботу додому. Майстер-клас буде цікавий як для маленьких рукодільниць будь-якого віку, так і для дорослих.
Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Проведення безкоштовних майстер-класів для покупців напередодні великих свят стало гарною традицією в компанії JYSK. Цього року серія великодніх уроків стане третьою починаючи з 2014 року. Ми раді дарувати нашим покупцям світлі емоції і можливість створити в оселі теплу атмосферу в очікуванні Великодня».
Чекаємо Вас на майстер-класі:
Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ Victoria Gardens – 9 квітня, неділя, 16.00. За участю центру сімейного розвитку Baby Club

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок