Відгуки

69
Залишити відгук

53 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Єва

Дякую за навчання! Мені сподобалось! ❤️

Оксана

Хочу подякувати дівчаткам всім які працюють у Baby Club!
Возимо синочка Сашу до логопеда! На Чорновола місто Львів !!!Слава Богу є результат синочкові 3 рочки і 6 місяців погано розмовляв на цей вік почали возити уже місяців 2-3 і результат є дійсно великий!! Щиро вам дякую!!!👍👍👍👍👍Буду рекомендувати вас як дійсно хороших учителів!!!
Окремо дякую за привітність ! Завжди виходять на зустріч❤️❤️❤️❤️❤️
Хто ще вагається то я від себе рекомендую!👍👍👍

Оксана

Мені подобається, як побудований процес навчання. За одне заняття дитина встигає дізнатися багато нового. Всі заняття різні, інтерактивні та динамічні. Нудно не буває, час проходить непомітно. Завдяки тому що групи дітей малі, навчання практично проходить в індивідуальній формі. Наш викладач Іра дуже доброзичлива, уважна і чуйна. Дякую за можливість вчитися в Baby Club!

Вікторія

Хочу поділитися відгуком про наші відвідування садочку на вулиці Переяславській) насамперед хочу відзначити, що моя донька не хотіла іти в жодний садочок, а ось у Бебі Клабі тепер залишається із превеликим задоволенням! До того ми сюди ходили на розиваючі заняття двічі на тиждень і також залишилися задоволені) дочка дуже любить вихователів (а це дуже важливий аспект), із задоволенням іде в садочок, де дітками постійно займаються: вони постійно щось майструють, ліплять, вчать англійську та ін. Щодня з малюками гуляють і навіть на прогулянці придумують якісь цікаві заняття )Мала із задоленням навіть спить і їсть в садочку) і, що дуже важливо (принаймні… Детальніше »

Anna

Ходили 2 роки на розвиваючі заняття,думали продовжитив садку,але:Погана робота адміністрації з організації навчального процесу. Обіцяють одне,а по факту виходить інше. Домовлялись з адміністрацією про садочок з 1 серпня,а коли 1 серпня прийшли в школу,двері були зачинені. Передзвонивши пізніше ,виявилось ,що в них немає викладача і групи немає теж. Як нам пояснили з нами ніхто не домовлявся і непорозуміння перекладають на нас. На наші претензії ухилялись від відповіді , придумували безглузді відмовки (про відпуск і про неможливість попередньої домовленості) адміністратор нам відповів ,що уточнить у своєї колеги, хоча сама до колеги не телефонувала,і якби ми не передзвонили в школу ,то б… Детальніше »

Діанна

Відвідуємо бейбіклаб у м Винники.Задоволені.Дитина в захваті.
Марія чудовий педагог , вміє поводитися і вчити дітей)дякую вам Марія)
Каміла з задоволенням ходить на заняття)

Анна

Відвідуємо бейбіклаб.Хоту написати своі враження.Дитина задоволена не так тим як вчиться а як проводить час з дітками, завела навіть дружбу)
Дякую!

Nadja

Другий місяць відвідуємо Baby club в м. Винниках. Дуже задоволенні. Чудовий підхід до кожної дитини. Повчальні і цікаві заняття. Дякую Вам за Вашу дуже не просту роботу.

Світлана Гутверт

Щиро радію за діток з Рясне -I, які мають можливість відвідувати заняття у Baby Club.Нещодавно разом з моєю внучкою Кароліною (1 р.9 міс) я відвідала заняття, яке проводила викладач раннього розвитку п.Наталя Лисак, і хочу відмітити високий професіоналізм молодого викладача, іі вміння добре спланувати заняття, підібрати творчі завдання та підготувати навчальний роздатковий матеріал так, щоб зацікавити кожну дитинку. Весело і під час рухливих ігр.Привітність, доброта викладача допомагають ій налагодити чудову атмосферу на заняттях і дітки віддячують бажанням вчитись і творити.

Леся Палас

Хочу подякувати колективу Baby Club (Вашингтона) та особливо пані Оксані Яворській за відповідальність , професіоналізм та коректне відношення до дітей. Вікторія обожнює заняття з п. Оксаною , приходить додому тільки з позитивом та натхненням до навчання ( а це дуже велике вміння так налаштувати дитину на навчальний процес) ДЯКУЮ!!! 😆

Оля

Дякую Оксані,яка просто бездоганно виконує свою роботу. Заняття проходять на вищому рівні в групі Лялі,що на Джорджа Вашингтона !!! Ходимо не повний місяць але багато чого вже знаємо і вміємо))) Ми задоволені і рекомендуєм Всім)

Оля

Моїй донечці 1,8 в неї в даний момент прорізуються ікла і кутні зубчики,тому кашель в нас присутній доволі тривалий час. Насмарк появляється і зникає коли йому захочеться… температури не маємо!!! До лікаря ходимо кожні чотири дні щоб послухав. Діагноз ЗДОРОВІ! Не бачу причин не іти на занятя тільки тому,що хтось подумає що ми хворі!!! Я люблю свою дитину і поважаю всіх діток в групі. Тому вважаю що краще за маму її дитину не знає ніхто,і адміністація тут ні дочого!!!

Олена

Хочу добавити на рахунок хаорих дітей. Трошки дивують відгуки батьків про діток з сопельками і кашлями. Ні одна свідома мама не поведе дитину у важкому стані на початку хвороби, і коли дитина заразна. Але є дуже багато діток , коли після хвороби дитина ще має і кашель і соплі місяць, два( з моєю дитиною так було постійно), тому що маленький організм неможе швидко вивисти всі залишки.

Марина

Нет, месяц сопли или 2! после завершения простуды это не окончательное излечение. Сопли это защитная реакция на возбудителя заболеванияю Мы же все современные мамы, читаем Комаровского и т.п. Вы можете спокойно заразить другихюКак можно такое писать!(Я против таких посещений. Сама ребенка не вожу тоже, если есть признаки простуды. В первую очередь для Самого ребенка!Администрация за этим мягко говоря не следит. Бизнес есть бизнес. А в принципе, мнение о клубе позитивное, у нас замечательный педагог.

Ірина

Чому на заняття допускають хворих діток? Чому адміністратори чи викладачі не звертають на це уваги??? 😐

Тетяна

Ми відвідували бебі клуб в Рясне 1. Ходили ми туди три місяці, потім моєму синові стало не цікаво, можливо від одноманітності занять так як багато чого повторювалось(ті самі пісні, ті самі рухливі ігри, завдання…) в кінці давались завжди наклейки за хорошу поведінку і за успіхи, для різноманітності можна давати (наприклад: кульку, маленьку книжечку і т.д), щоб діткам було цікавіше. Наступне це те що кімнату де проводились заняття не провітрювали і не прибирали після попереднього уроку, де займались інші дітки. І останнє зауваження щодо відвідування застуджених дітей. Адміністратори лише повісили аркуш паперу на дверях на якому написано звернення до совісних батьків… Детальніше »

Наталія

Моїй доні 2 роки, однак Софія сонячна дівчинка: привітна, весела, активна, йде на контакт, але із затримками в розвитку. Пробувала записатися на заняття (2 спроби), однак мені відповідали “завтра вам зателефонуємо”. І оте завтра триває 2-й місяць. Прикро, що в такому центрі існує таке ставлення до діток з особлими потребами. Розчарована…

Наталія

Доброго дня. Телефрнувала в baby club у понеділок, цікавилася заняттями для свої доньки (1рік і 10 міс). Але уточнити, шо моя дитина сонячна (є затримки з фізичним розвитком), однак вона комунікабельна, весела, любить бавитися з дітками). Пообіцяли того ж дня позвонити і дати відповіль стосовно зянять. Сьогодні середа. Дзвінка нема. Тел відключений. Я розумію, що можливо страшно вперше займатися з особливими дітками, але не побачивши дитини і не провівши пробне заняття бавитися в мовчанку… ну, не рівень! розчарована!!!

Настасія

Я б на Вашому місці дзвонила і ходила б сілліон разів, тільки заради своєї дитини. Щоб ходила і розвивалася. А подзвонити раз і чекати.. Це не позиція для мами в цьому випадку. В житті Вам ще не раз не передзвонять і не дадуть відповіді, так що кожен раз сидіти і чекати?? Стукати у всі двері і дзвонити у всі телефони!! Тільки так!

Олександра

Доброго дня,хочу звернути увагу керівництва на роботу працівників на рецепції,сьогодні була дуже неприємно вражена тим, що ніхто не повідомляє про те, що заняття скасовується. Обманюють, що немаю даних, хоча місяць тому телефонували мені (тел. є в анкеті) і запрошували у нібито новостворену групу на заняття. В спеку 35градусів добиратись зовсім не весело з маленькою дитинкою, приходиш,а тобі кажуть :”ой,вибачте,а заняття не буде”. Вражена. Тепер задумаюсь….

СОФІЯ РИХВА

Доброго дня, шановні батьки, любі колеги) Я Софія – колишній адміністратор мережі Baby Club (пр-т Чорновола). Пропрацювавши понад два роки тісно спілкуючись з батьками і їхніми дрібочками, можу сказати, що траплялось різне (як і у відгуках: погане і хороше). Але, що може бути важливіше за усміхнені дитячі личка, за їх радісні вигуки,коли вони виходять з кімнаток після заняття, за той ріст і розвиток, який бачили навіть ми – звичайні адміністратори, вже до кінця першого місяця навчання.А було й таке, що після Демо заняття дитя виходить плачучи. “Що трапилось?” – довідуюсь я в мами \батька, щоб мати можливість якось допомогти. І… Детальніше »

ТЕРЕНДІЙ ВІКТОРІЯ

Відвідую заняття у BabyClub на Південному вже з другою дитиною. Як і з першою дитиною(2-3р.) так і з другою, бачу швидкий інтелектуальний та психо-емоційний розвиток. Для моїх дітей це хороша підготовка до садочка. Я сама із задоволенням малюю, ліплю та клею. Подобається творчий підхід працівників центру до занять. Хочу висловити щиру подяку викладачу Наді за те, що вона любить свою роботу, за те, що її любить моя дитина, за те, що на занятті завжди панує доброзичлива, спокійна атмосфера (незалежно від кількості дітей та їхніх капризів). Я також хочу подякувати адміністратору Наталі за оперативний та індивідуальний підхід до нас. Раджу BabyClub… Детальніше »

Марта

Дуже вражені уважною роботою адміністратора Юлі і колективу Вавуклубу на Шевченка,313. За дітками є постійний догляд і контроль.
Особливо цікавий гурток з танців: поєднання різних танцювальних стилів і головне, що дитина це сприймає і захоплюється!!!

Олеся

Дарина дуже любить ходити в Вавy Сlub(Винники)Все дуже подобається, донечка в захваті, уроки різноманітні та цікаві, увага є до кожної дитини, вчителі дуже приємні і ввічливі. Тішусь, що є такий заклад у Винниках.

ОЛЕГ

Чому адміністратори Вашого навчального закладу на Дж.Вашингтона не слідкують за здоров’ям дітей? Я дивом дивуюся такому ставленню… страждає решта дітей які прийшли на заняття здоровими! Є батьки які постійно приводять “зашмарканих” дітей… можливо не варто їм продовжувати абонемент??? Або втратите решту клієнтів через одного… Все на Ваш розсуд! Але контроль за хворими дітьми має бути!

ВАСИЛЬ

Племінниця Мартуся, 2 рочки заледве, після перших занять прямо таки розщебеталась! Будить нас рано вранці і давай показувати як жабеня скаче, як лисичка бігає, як те, се. Весело! На роботу йду – на усі 32 зуби видно піднесений настрій))). Можна було ще раніше про такі заняття подумати, але нічого, зараз також супер! )) Дякую)))

ОЛЕКСАНДР

Одного разу і я, і моя дружина просто-напросто забули про нашу донечку. Маю на увазі, що забудись хто має забрати. Велике спасибі адміністраторам, що на Чорновола! Видзвонили нас. За дитиною доглянули. Щиро дякую! Нехай Бог вас благословить! Міцного здоров’ячка! Усіх благ! І поменше забудькуватих клієнтів-батьків ))))

СЕРГIЙ

багато чого цікавого, багато програм, цікаво. усе влаштовує. дякую

НАТАЛЯ

Все добре, нарікань немає. Не далеко від дому і роботи!!! Результати є і досить відчутні. Ми з чоловіком задоволені. Викладачі молодчинки. Мала енерджайзер росте у нас )))))

НАСТЯ

Нам тут все подобається. І персонал привітний. І кімнати охайні. Чистота та порядок. Навіть нема до чого придертись. Викладачі чудові. Ваша викладач та що фітнесом займається – просто чудо!!!

ВІКТОРІЯ ГРАФФ

Моя доця у захваті від занять .від викладачів!Півтори години пролітають так швидко .дитина просить:”Ще!”Я дуже задоволена .що тепер є альтернатива державним установам .навчання у цьому центрі проводиться на високому рівні .з великою любо”ю до дітей.Це чудово .що у наших маленьких Винниках є “Baby Club”! Дякуэмо організаторам .а також Мар”яні та Наталі ,які роблять світ навколо наших дітей цікавим та яскравим!

ЧАЛИК ЄВГЕНІЯ

Вже на другому занятті мій синочок знав, що треба брати подушку і на неї сідати))) малюємо, ліпимо-і все несемо для тата! вже бачу розвиток, бо то відчувається у повединці дитини!

ІННА

Загалом враження від занять позитивні, дитина дуже задоволена і з радістю біжить “вчитися”, але пишу тут щоб звернути увагу на моменти, до яких маю зауваження і запитання як мама. В кінці занять педагог зазвичай дає оцінку дитині! залежно від її поведінки цього дня. Тобто дитину називають чемною або нечемною з певних (як на мене дивних) причин. Чи можна було б утриматись від навішування ярликів і оцінювати вчинки, а не саму дитину? По-друге, нечемною часто називають дитину, яка протягом заняття потребує присутності мами, оскільки потребує відчуття захищеності в незвичній для себе обстановці. Було б добре, якби звернули на це увагу. Дякую!

АЛЬОНА

Дуже подобається нам відвідувати розвиваючі заняття в групі Мацьопи. Прекрасний викладач Ірина дуже лагідна і привітна, заняття різноманітні. Дитина ходить з задоволенням, всім розказує ,що іде на заняття до Ірини і з радістью сам одягається. Іринка, просто молодчинка!!! Дякуємо і всім рекомендуємо!!!

ТАНЯ, 2 МІСЯЦІ

Цікаві заняття, хороша программа, дитині подобається! Але є одне “АЛЕ” , прошу адміністрацію звернути увагу на роботу п.Олі, останні наші три заняття з руханки проходять в “автоматичному режимі” 🙂 і це думка не однієї мами, діти, яких відвідують Бебі Клуб. Руханка одноманітна, кожне заняття одне і те саме, п.Оля все робить без ініціативно, складається враження,що її тяжко працювати. Коли ми приходили на пробне заняття, то вона ще старалась, а зараз чим заняття, то гірше її до нього відношення….Ще мені не сподобалось її спілкування з дітьми, вона говорить…”Ну, ти що не можеш?” ітд..в такому дусі,я рахую, що викладач навпаки має підбадьорювати… Детальніше »

НАТАЛЯ

Тереза дуже любить ходити в Вавy Сlub. Свого викладача впізнає здалеку, весело вітається. З задоволенням бере участь в рухливих вправах, співає пісеньок. Тереза знає, що в групі існує порядок і самостійно бере собі подушечку на заняття, а після закінчення кладе її на місце. Ми почали відвідувати ВС лише недавно, а Тереза вже демонструє свої перші успіхи: більш вправно малює та виконує аплікації, самостійно виконує рухи до пісень, радо спілкується з однолітками в групі, вивчила перші кольори і тепер пальчиком вказує на них всюди, де побачить. Адміністратори та викладачі в ВС – надзвичайно виховані та уважні! Ми дуже задоволені!

ПОПОВА ГАЛИНА

Ми дуже задоволені, що потрапили на заняття Baby Club. Дитині дуже подобається, з радістю біжить на заняття. Викладач дуже чуйна та спостережлива. З радістю будемо відвідувати ваш центр з наступного року. Дякуємо.

КОВАЛЕВСЬКА МИРОСЛАВА

Ми дуже задоволені кількістю отриманих знань, також викладачем Ірою Митник, атмосферою, яка панувала у цій групі і в цілому Baby Clubі. Дуже дякуємо.

ІЛЬНИЦЬКА ДАНА

Дуже дякуємо всім працівникам, а особливо Яні (вона дуже подобається моєму синові) і Ірині (моя донечка від неї у захваті) Дякуємо, що ви є! З повагою від мами і тата, від Святослава і Роксоляни.

ВОЄВОДА ВІРА

Дуже дякуємо всьому колективу Baby Club, а особливо п. Ірині Митник (група Лялі)! З повагою мама Янусі Воєводи.

РОМАНІВ ЛІЛІЯ

Мабуть, ще раз повторюсь, але щиро дякую особливо п. Ірині Митник, мій синочок просто в захоплені від неї. І також подяка п. Олі Ногаль за руханку. З повагою, мама Романів Максимка!

ГУМЕНЮК РОМАН

Дякуємо Baby Clubу!!!! Особлива подяка п. Ірині Митник. Нею задоволені. Як і діти, так і батьки!!! Витримує різні дитячі вибрики і капризи. Це ж саме стосується і п. Олі Ногаль. Також зичимо Вам терпіння, бути завжди здоровими, щоб наші діти були у надійних руках. Чекаємо вересня! З повагою мама і тато Христі (група Мацьопи 2)

ЗОРЯНА ЗОРЕНКО-ЗЕЛЕНА

Дуже задоволені, що відвідуємо заняття у п. Надії Василькун. Аня з великим бажання іде на уроки та робить домашні завдання. Baby Club це найкраща школа для розвитку дитини. Будемо і в подальшому відвідувати Baby Club. Дякуємо адміністрації та викладачу Василькун Надії за навчання Зеленої Анни.

ГРУШКА НАДІЯ

Щиро вдячні п. Надії Василькун за проведені заняття, а також адміністрації Baby Club за підготовлену програму для діток. Соломійка задоволена відвідуванням уроків. З повагою, мама Соломії Грушки

ЦИХОЛЯС ЛЮБОВ

Дякуємо за розвиваючі заняття п. Наді та адміністрації. Ростик відвідував заняття з задоволенням та з нетерпінням чекав наступних. У п. Надії Василькун є особливий підхід до дітей та велике терпіння і доброзичливість. Бабця Ростика Мельника

БАТЬКИ ГРУПИ БАКАЛАВРИ

Батьки групи Бакалаврів 2014р висловлюємо щиру подяку викладачеві Олі і всьому колективу Baby Club за терпіння і великий вклад у розвиток наших дітей. Бажаємо миру, злагоди, успіхів, процвітання і чемних дітей. Особлива подяка Олі за тепле відношення до наших дітей. З подякою, батьки бакалаврів!

СУХА ЛІЛІЯ

Ми відвідуємо заняття лише з березня 2014року, але за цей короткий час ми отримали масу задоволення, як дитина, так і батьки. Вчитель Оля Гоцман має талант від Бога, вона вміє організувати, зацікавити та навчити діток. З впевненістю скажу, наступний семестр ми також будемо відвідувати. З найкращими побажаннями Сухої Настусі.

МИТАРЧУК ІРИНА

Дякуємо всьому колективу Baby Club за злагоджену роботу, професійний підхід, організованість та індивідуальний підхід до кожної дитини. З особливою теплотою хочу згадати викладача Юлю, яка веде групу Baby-Чомусики. Дуже світла людина, природжений викладач, людяна, подобається усім діткам. Моїй дитині дуже приємно відвідувати заняття, вона з радістю сюди приходить вивчила багато віршиків, пісень і стала більш самостійною. З нового навчального року плануємо продовжувати навчання і дуже хочемо навчатися знову у Юлі Коркушко. З повагою, мама Юстинки.

БОБАК ОКСАНА

Дякуємо викладачам і адміністраторам Baby Club за великий вклад у розвиток Юлі. Ми з вами з 2010р. і відвідали дуже багато занять. Дякуємо за впровадження іспанської і за вирішення усіх нестандартних ситуацій. Мама Юлі Бобак.

БАТЬКИ ГРУПИ МАГІСТРИ

Ми хочемо всією групою подякувати нашому викладачу Оксані Чорнейко за сумлінну працю, креативність , розуміння дитячих сердець, що призвело до відмінних результатів тестування наших дітей при прийомі у школу. Бажаємо Вам, Оксано, і всій команді Вавy Сlub успіхів і процвітання!!!!!

ОЛЯ

Люблю Бейбі клаб за їх креативність.

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок