Моя дитина найрозумніша!

Читати, малювати, рахувати – майже з пелюшок. Ми прагнемо, що наші дітки були розвинені в всіх напрямках і прикладаємо для цього максимум зусиль, адже це природні бажання мам.

Як виховати маленького генія?

Мало не кожна мама запитує себе, як сприяти розвитку дитини. В сучасному світі є багато інформації про розвиток дітей від народження. Займатись в дома чи відвідувати навчальний центр, але розвиток дитини – це відповідальність батьків.

Заняття з раннього розвитку для дітей від 1 року 

Заняття з раннього розвитку для дітей від 1 року це пізнання світу Вашої дитини, її усесторонній розвиток та індивідуальний підхід завдяки невеликим групам і чіткому плануванню занять.

Як проходять заняття?

Під час занять діти навчаються та ігровій формі, це сприяє мотивації за заохоченню до навчання. Важливим елементом є розвиток дрібної моторики рук. Крім того, важливо слухати музику, разом малювати та танцювати, а найважливішим аспектом є атмосфера. В навчальних центрах Baby Club ми створюємо позитивну та невимушену атмосферу, що сприяє розвитку малюків.

Творчі елементи занять раннього розвитку для дітей від 1 року розвивають уяву, творче мислення, впевненість та самостійність. Творче мислення та пошук нових рішень – це успіх в майбутньому , не стандартне мислення та уміння отримувати нові навички.

Обов’язковим елементом Вашого денного розкладу малюка є прогулянки на свіжому повітрі. Перебування дитини на свіжому повітрі позитивно впливає на обмін речовин, сприяє поліпшенню апетиту, засвоєнню харчових продуктів та забезпечує загартовувальний ефект.

Як розвивати дитину та не нашкодити?

На жаль сам по собі розвиток неможливий, необхідно докласти максимум зусиль, а якщо зробити це правильно, то інформація буде легко і швидко засвоюватися.

Заняття з раннього розвитку – корисно чи не дуже?

Є багато спірних думок. Так справді, діти погано розуміють і не можна перевантажувати дитину. У всьому повинен бути баланс та гармонія. Заняття для дітей від 1 року розраховані на велику чутливості та увагу в ранньому віці з врахуванням індивідуального підходу до кожного кроку малюка.

Найважливіше прислухатись до бажань Власної дитини. Кожен викладач має індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи її вміння, вподобання та бажання. Головною метою є розвинути дитячий потенціал вже з раннього віку.

Не існує чітких правил, за якими можна було б визначити, коли краще почати навчати дитину. Це індивідуальний процес. Ви повинні самі бачити та розуміти, наскільки ваша дитина активна, що любить і чим захоплюється. А ми допоможемо Вам та Вашому малюку рухатись у вірному напрямку.

 

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок