Дітям 1-2 роки

Комплексна програма Baby для дітей від 1 до 2 років:

Другий рік життя – це дуже важливий рубіж розвитку особистості дитини не лише в когнітивному, але і в соціально-психологічному аспекті. Неймовірно стрімкими темпами виникають новоутворення: це перші кроки, перші слова, прояв власних особливостей дитини. Це ще і дуже важливий сенситивний період для придбання нових знань про світ і навиків, які допоможуть дитині в подальшій пізнавальній діяльності.

У цій віковій групі заняття проводяться у інтерактивній формі, яка особливо доцільна для використання з дітьми раннього віку.

Навчання побудоване таким чином, що граючись дитина ознайомлюється із символами (буквами, словами, цифрами), розвиває сенсорні здібності, формує чуттєвий досвід, ознайомлюється із навколишнім світом, розвиває мовлення, мислення, пам’ять, увагу, емоційну сферу, вчиться малювати, ліпити тощо.

І все це у цікавій грі!!!

На занятті обов’язкова присутність близької людини для дитини, адже у цьому віці малюк встановлює контакт з дорослим, наслідує його, виявляє позитивні емоції до оточуючих, а також у нього формується гуманістична спрямованість взаємовідносин, позитивні звички, тактильний досвід.
Вашій дитині від 1 до 2 років? – запрошуємо вас та ваше маля до нас на демонстраційне заняття.

 

Якщо Вашій дитині 1-2 років Baby Club також пропонує цікаві розвиваючи напрямки. Читайте детальніше за посиланням: 

 Розвиваючі заняття Англійська для дітей

Корисно, цікаво, весело

Приєднуйтесь до нас

Відгуки

4
Залишити відгук

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Світлана

Доброго дня, цікавлять можливі заняття для дитини 2 роки на Левандівці, якщо можна інформацію про методики, програми і ціни. Дякую!

Юлія

Цікавить заняття ,дитина 1,4

Будьте в курсі останніх подій

Новини

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок