Про нас

1

КОМФОРТНА АТМОСФЕРА

У центрах дитячого та сімейного розвитку Baby Club для успішного навчання вихованців створені сприятливі комфортні і безпечні умови, що відповідають санітарно-гігієнічним і пожежним нормам. Наші навчальні заклади забезпечені спеціальним обладнанням для зволоження, іонізації та фільтрації повітря, знезараження приміщень від мікробів і бактерій.

[spoiler]

А віддані справі викладачі, методисти та адміністратори щодня і щогодини працюють над тим, аби малюкам у Baby Club було не лише затишно. Вони піклуються про те, аби створити для вихованців Baby Club ідеальну атмосферу для гармонійного розвитку.
Комфортна адаптація у Baby ClubУ нашому центрі передбачені різні форми виховання малюків. Трапляється, що дитина, яку матуся привела на заняття у центр, бажає щоб вона залишалася поруч. У таких ситуаціях мама може перебувати зі своїм малюком. У маленькому віці дитина потребує уваги, підтримки, заохочення і схвалення рідної людини. Якщо дитину насильно відлучати від мами, це може призвести до виникнення у неї комплексів і страхів. Щоб залишатися без мами, дитина спершу повинна навчитися поводитися у новому для неї світі (поза межами світу сім’ї), знайти себе у новому колективі.

Велику увагу вихованню «особливих» дітей у нашому центрі приділяє методист Мирослава Чорна. При потребі вона не лише надає їм кваліфікований психологічний супровід, а й проводить необхідну роботу з їхніми батьками.

Радісне залучення до занять

У сформованій новій групі чи, коли приходить новий вихованець, відбувається знайомство з колективом. Діти знайомляться із вчителем і своїми однолітками. При цьому вчитель виявляє максимум щирості і привітності. Завдяки цьому кожен малюк відчуває: йому тут раді, його тут потребують.

Безперервність процесу навчання

Процес навчання у центрах мережі Baby Club безперервний. Ви можете долучити до занять свого малюка у будь-яку пору року. Ваша дитина буде займатися у новій сформованій групі. Або розпочне навчання у групі, де вже проходять заняття. Період формування групи обмежений. Але у якій б групі не навчався Ваш малюк, разом з іншими дітками він потрапить у цікавий і захоплюючий світ знань.

[/spoiler]

2

КОМПЛЕКСНІ ЗАНЯТТЯ

Усі заняття у Baby Club пов’язані між собою. Так, розповідаючи дітям казочку, педагог може проводити під час цього пальчикову гімнастику. У процесі слухання вони навчаються рахувати, мислити, робити висновки і виконувати певні команди. Знання, що дітки отримали на занятті «Baby-майстерня» і «Baby-забавлянка», вони закріплюють на руханці. Заняття проводяться, враховуючи вікові психологічні особливості певної групи.

[spoiler]

Заняття у Baby Club – це комплексна система навчання. Вони складаються з наступних частин : «Baby-майстерня», «Baby-руханка», «Baby-забавлянка», «Baby-цікавинка», «Baby-наука» та «Baby-грамота». Також розроблена спеціальна розвиваюча програма Ваву Club XL – 4 годинна програма щодня (для дітей віком 3-5 років). На занятті «Baby-денс» діти освоюють основи хореографії. Крім того, у Центрі дитячого та сімейного розвитку «Baby Club» працюють курси для майбутніх татусів і мамусь і сімейна психологія «Baby-сім’я», дитячий психолог, логопед, програма вихідного дня. На уроці «Baby-майстерня» дітки стають маленькими митцями.

Малювання у центрах Baby Club – це справжнє мистецтво. Тут малюків навчають різним зображувальним технікам, малюванню пальцями та плямографії. Із клякси у маленьких художників народжуються улюблені персонажі казок чи мультфільмів. Із пластиліну та соленого тіста – цікаві «скульптурки». Діти навчаються робити витинанки і створювати аплікації.

На цьому уроці вони колективно розробляють одну тему: одні дітки, приміром, роблять аплікацію, інші – малюють картину. У колективному процесі творення добре проявляються особистісні риси дітей: лідерські, виконавчі.

На заняттях «Baby-денс» малюки вивчають елементи класичного, народно-сценічного та сучасного танців. Уроки хореографії позитивно впливають на загальний стан здоров’я Вашої дитини, зміцнюючи усі м’язи тіла. Заняття танцями допомагають формуванню у Вашої дитини правильної осанки, постави, легкої ходи.

Урок «Baby-руханка» складається із кількох частин: музичної руханки, елементів дитячої йоги, вивчення пісень з елементами танцю і вправляння діток у грі в «шумовому оркестрі». На «Baby-руханці» вони стають «великими» музикантами.

У Baby Club малюки отримують можливість пошуміти так, як їм не дозволяють цього робити батьки вдома. У нас вони отримують широкі можливості для розкриття і розвитку даних їм природою музичних здібностей. Дітки, за допомогою різноманітних дзвоників, маракасів, бубнів та інших ударно-шумових інструментів відтворюють ритм, вправляються у здатності бути музикантами в «шумовому» оркестрі.

Уроки «Baby-забавлянка» без перебільшення можна назвати «живим» навчанням. Саме на цих уроках викладачі центру працюють над розвитком у вихованців сенсорики, дрібної моторики, мови, різних видів пам’яті, проводять разом із ними цікаві досліди та експерименти.

Не секрет, що кожна дитина наділена природним потягом відчувати предмети на дотик і смак. Вона хоче знати, чи можуть вони змінювати форму. Їй цікаво довідатися, як утворюється лід і, як із льоду знову можна зробити водичку. Вона має цікавість і прагнення дослідити, чи заховано що-небудь між листками капусти. Широкі можливості таких знань малюки отримують на уроках «Baby-забавлянка». У такий спосіб, на основі сенсорних відчуттів, у формі гри, відбувається їхнє знайомство з навколишнім середовищем.

Урок «Baby-цікавинка» – це спеціалізовані заняття по підготовці діток до школи. Уроки побудовані на цікавому пізнавальному матеріалі, що сприяє розвитку у них необхідних у підготовці до школи навичок і знань. На заняттях «Baby-цікавинка» наші вихованці проводять різноманітні досліди, збагачуються енциклопедичними знаннями.

На заняттях «Baby-театр» наші вихованці перетворюються у маленьких акторів. Вони вивчають ролі своїх улюблених казкових персонажів і розвивають комунікативні здібності. Театр навчає їх не боятися публічних виступів. А оскільки казкові герої бувають як добрими, так і злими, завдяки театру діти навчаються сприймати світ у всьому його багатогранному розмаїтті.

Заняття «Baby-сім’я» можна також назвати батьківськими «зборами» у Baby Club. Але батьківські «збори» у Baby Club – це не звичний формат шкільних батьківських зібрань. Батьківські «збори» у Baby Club веде психолог. Теми таких зібрань різноманітні. І аудиторія слухачів на них також різниться. Батьківські «збори» у Baby Club проводяться для майбутніх батьків, які очікують народження малюка і готуються до пологів. Батьківські «збори» у наших центрах є також для батьків, які вже виховують дитину. Формати батьківських «зборів» також різні: індивідуальні консультації психолога та тренінги для батьків. На батьківських «зборах» у Baby Club батьків навчають мистецтву спілкування з власними дітьми. Психолог центру розмовляє з батьками на найделікатніші теми сімейних стосунків.

Усі навчальні програми «Ваву Club» є затверджені Міністерством освіти і науки України, базуються на найкращих здобутках вітчизняної та іноземної педагогіки, враховують потреби, уподобання та традиції регіону Західної України. Навчально-виховні програми «Ваву Сlub» мають високу ефективність та дають можливість досягнути максимального успіху у розвитку дітей від 1 до 7 років.

[/spoiler]

3

МЕТОДИКА ТА КОМАНДА

  • Унікальна;
  • Авторська;
  • Використовує кращі напрацювання світової педагогіки та психології;
  • Враховує індивідуальні та вікові особливості дітей;
  • Ігрова форма навчання і самостійне виконання вправ;

[spoiler]
У спеціально розробленій сучасній авторській методиці раннього розвитку дитини Baby Club використовуються:
– елементи методики італійського дитячого лікаря і педагога Марії Монтесcорі;
– елементи методики раннього розвитку американського лікаря та психолога Глена Домана;
– елементи угорського математика і психолога Дьенеша;
– елементи методики Зайцева;
– кращі досягнення української і зарубіжної педагогіки і психології;
Методика раннього розвитку у мережі навчальних центрів Baby Club постійно вдосконалюється, використовуючи інноваційні напрацювання в галузі розвитку дітей.
Методика є систематизованою – дитина закінчує навчання на одному курсі і розпочинає навчання на наступному.
Наша авторська методика ретельно розроблена висококваліфікованими педагогами та дитячими психологами.
[/spoiler]

4

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАНЯТЬ

Гармонія є важливою складовою будь-яких добрих взаємин. Позитивний клімат у колективі викладачів сприятливо впливає на виховний процес. Психолог центру постійно працює над його вдосконаленням та покращенням. Педагоги Baby Club не лише навчають, вони самі постійно розвивають вміння спілкуватися з дітьми. Регулярні тренінги з психологом дають можливість педагогам краще зрозуміти вікові особливості дітей, вміти налагоджувати дружній контакт. Саме ці знання і є фундаментом, на якому будується виховний процес у центрах Baby Club. Адже кожна дитина – особистість і потребує індивідуального підходу.
[spoiler]

Сила знань у повтореннях

На кожному занятті діток знайомлять із новими словами та поняттями. Вони їх повторюють в наступних темах, на інших заняттях. У новій темі вже знайомі діткам слова подаються в нових словосполученнях. У повторенні вивченого закріплюються отримані знання.

Розвиток креативності

У процесі навчання в Baby Club з допомогою арт-терапії педагоги центрів працюють над розвитком у дітей креативності. Так ми готуємо наших вихованців до майбутнього успішного життя. Адже відомо, що люди з креативним мисленням здатні генерувати незвичайні ідеї, відходити від традиційних схем мислення, швидко вирішувати проблемні ситуації. Арт-терапевтичний розвиток особистості відбувається через музичну і танцювальну терапію, казко-терапію, лялько-терапію. Загалом, арт-терапія не має обмежень. Вона застосовується не лише в психотерапії та в педагогічному вихованні, а в усіх напрямках людської діяльності.
[/spoiler]

5

МІСІЯ І ЗАВДАННЯ

Наша місія – Допомагати дітям максимально розкривати свій потенціал, застосовуючи новітні методики раннього розвитку, залучаючи відданих справі педагогів, створюючи цікаві та веселі заняття, використовуючи якісні навчальні матеріали.
[spoiler]
На заняттях педагоги працюють над розвитком у дитини пам’яті, мислення, уваги, збагачення дитячого словника. Щоб дітям було цікаво вчитися, навчальний процес наповнений віршами, піснями, танцями, рухами. У процесі гри дитина не лише засвоює нові знання, які буде використовувати у подальшому житті. Вона також навчається співпрацювати, спілкуватися і будувати відносини з однолітками та дорослими.

Одне із завдань Baby Club – допомогти батькам краще розуміти дитину, створити гармонійні відносини у сім’ї.
Адміністратори навчальних центрів зможуть підібрати зручний графік відвідування для Вас та Вашої дитини.
[/spoiler]

Корисно, цікаво, весело

Приєднуйтесь до нас

Будьте в курсі останніх подій

Новини

Безкоштовне

пробне заняття

Безкоштовне

пробне заняття

Замовити дзвінок