Про нас

1

КОМФОРТНА АТМОСФЕРА

У центрах дитячого та сімейного розвитку Baby Club для успішного навчання вихованців створені сприятливі комфортні і безпечні умови, що відповідають санітарно-гігієнічним і пожежним нормам. Наші навчальні заклади забезпечені спеціальним обладнанням для зволоження, іонізації та фільтрації повітря, знезараження приміщень від мікробів і бактерій.

Розгорнути

А віддані справі викладачі, методисти та адміністратори щодня і щогодини працюють над тим, аби малюкам у Baby Club було не лише затишно. Вони піклуються про те, аби створити для вихованців Baby Club ідеальну атмосферу для гармонійного розвитку.
Комфортна адаптація у Baby ClubУ нашому центрі передбачені різні форми виховання малюків. Трапляється, що дитина, яку матуся привела на заняття у центр, бажає щоб вона залишалася поруч. У таких ситуаціях мама може перебувати зі своїм малюком. У маленькому віці дитина потребує уваги, підтримки, заохочення і схвалення рідної людини. Якщо дитину насильно відлучати від мами, це може призвести до виникнення у неї комплексів і страхів. Щоб залишатися без мами, дитина спершу повинна навчитися поводитися у новому для неї світі (поза межами світу сім’ї), знайти себе у новому колективі.

Велику увагу вихованню «особливих» дітей у нашому центрі приділяє методист Мирослава Чорна. При потребі вона не лише надає їм кваліфікований психологічний супровід, а й проводить необхідну роботу з їхніми батьками.

Радісне залучення до занять

У сформованій новій групі чи, коли приходить новий вихованець, відбувається знайомство з колективом. Діти знайомляться із вчителем і своїми однолітками. При цьому вчитель виявляє максимум щирості і привітності. Завдяки цьому кожен малюк відчуває: йому тут раді, його тут потребують.

Безперервність процесу навчання

Процес навчання у центрах мережі Baby Club безперервний. Ви можете долучити до занять свого малюка у будь-яку пору року. Ваша дитина буде займатися у новій сформованій групі. Або розпочне навчання у групі, де вже проходять заняття. Період формування групи обмежений. Але у якій б групі не навчався Ваш малюк, разом з іншими дітками він потрапить у цікавий і захоплюючий світ знань.

[згорнути]
2

КОМПЛЕКСНІ ЗАНЯТТЯ

Усі заняття у Baby Club пов’язані між собою. Так, розповідаючи дітям казочку, педагог може проводити під час цього пальчикову гімнастику. У процесі слухання вони навчаються рахувати, мислити, робити висновки і виконувати певні команди. Знання, що дітки отримали на занятті «Baby-майстерня» і «Baby-забавлянка», вони закріплюють на руханці. Заняття проводяться, враховуючи вікові психологічні особливості певної групи.

Розгорнути

Заняття у Baby Club – це комплексна система навчання. Вони складаються з наступних частин : «Baby-майстерня», «Baby-руханка», «Baby-забавлянка», «Baby-цікавинка», «Baby-наука» та «Baby-грамота». Також розроблена спеціальна розвиваюча програма Ваву Club XL – 4 годинна програма щодня (для дітей віком 3-5 років). На занятті «Baby-денс» діти освоюють основи хореографії. Крім того, у Центрі дитячого та сімейного розвитку «Baby Club» працюють курси для майбутніх татусів і мамусь і сімейна психологія «Baby-сім’я», дитячий психолог, логопед, програма вихідного дня. На уроці «Baby-майстерня» дітки стають маленькими митцями.

Малювання у центрах Baby Club – це справжнє мистецтво. Тут малюків навчають різним зображувальним технікам, малюванню пальцями та плямографії. Із клякси у маленьких художників народжуються улюблені персонажі казок чи мультфільмів. Із пластиліну та соленого тіста – цікаві «скульптурки». Діти навчаються робити витинанки і створювати аплікації.

На цьому уроці вони колективно розробляють одну тему: одні дітки, приміром, роблять аплікацію, інші – малюють картину. У колективному процесі творення добре проявляються особистісні риси дітей: лідерські, виконавчі.

На заняттях «Baby-денс» малюки вивчають елементи класичного, народно-сценічного та сучасного танців. Уроки хореографії позитивно впливають на загальний стан здоров’я Вашої дитини, зміцнюючи усі м’язи тіла. Заняття танцями допомагають формуванню у Вашої дитини правильної осанки, постави, легкої ходи.

Урок «Baby-руханка» складається із кількох частин: музичної руханки, елементів дитячої йоги, вивчення пісень з елементами танцю і вправляння діток у грі в «шумовому оркестрі». На «Baby-руханці» вони стають «великими» музикантами.

У Baby Club малюки отримують можливість пошуміти так, як їм не дозволяють цього робити батьки вдома. У нас вони отримують широкі можливості для розкриття і розвитку даних їм природою музичних здібностей. Дітки, за допомогою різноманітних дзвоників, маракасів, бубнів та інших ударно-шумових інструментів відтворюють ритм, вправляються у здатності бути музикантами в «шумовому» оркестрі.

Уроки «Baby-забавлянка» без перебільшення можна назвати «живим» навчанням. Саме на цих уроках викладачі центру працюють над розвитком у вихованців сенсорики, дрібної моторики, мови, різних видів пам’яті, проводять разом із ними цікаві досліди та експерименти.

Не секрет, що кожна дитина наділена природним потягом відчувати предмети на дотик і смак. Вона хоче знати, чи можуть вони змінювати форму. Їй цікаво довідатися, як утворюється лід і, як із льоду знову можна зробити водичку. Вона має цікавість і прагнення дослідити, чи заховано що-небудь між листками капусти. Широкі можливості таких знань малюки отримують на уроках «Baby-забавлянка». У такий спосіб, на основі сенсорних відчуттів, у формі гри, відбувається їхнє знайомство з навколишнім середовищем.

Урок «Baby-цікавинка» – це спеціалізовані заняття по підготовці діток до школи. Уроки побудовані на цікавому пізнавальному матеріалі, що сприяє розвитку у них необхідних у підготовці до школи навичок і знань. На заняттях «Baby-цікавинка» наші вихованці проводять різноманітні досліди, збагачуються енциклопедичними знаннями.

На заняттях «Baby-театр» наші вихованці перетворюються у маленьких акторів. Вони вивчають ролі своїх улюблених казкових персонажів і розвивають комунікативні здібності. Театр навчає їх не боятися публічних виступів. А оскільки казкові герої бувають як добрими, так і злими, завдяки театру діти навчаються сприймати світ у всьому його багатогранному розмаїтті.

Заняття «Baby-сім’я» можна також назвати батьківськими «зборами» у Baby Club. Але батьківські «збори» у Baby Club – це не звичний формат шкільних батьківських зібрань. Батьківські «збори» у Baby Club веде психолог. Теми таких зібрань різноманітні. І аудиторія слухачів на них також різниться. Батьківські «збори» у Baby Club проводяться для майбутніх батьків, які очікують народження малюка і готуються до пологів. Батьківські «збори» у наших центрах є також для батьків, які вже виховують дитину. Формати батьківських «зборів» також різні: індивідуальні консультації психолога та тренінги для батьків. На батьківських «зборах» у Baby Club батьків навчають мистецтву спілкування з власними дітьми. Психолог центру розмовляє з батьками на найделікатніші теми сімейних стосунків.

Усі навчальні програми «Ваву Club» є затверджені Міністерством освіти і науки України, базуються на найкращих здобутках вітчизняної та іноземної педагогіки, враховують потреби, уподобання та традиції регіону Західної України. Навчально-виховні програми «Ваву Сlub» мають високу ефективність та дають можливість досягнути максимального успіху у розвитку дітей від 1 до 7 років.

[згорнути]
3

МЕТОДИКА ТА КОМАНДА

  • Унікальна;
  • Авторська;
  • Використовує кращі напрацювання світової педагогіки та психології;
  • Враховує індивідуальні та вікові особливості дітей;
  • Ігрова форма навчання і самостійне виконання вправ;

Розгорнути

У спеціально розробленій сучасній авторській методиці раннього розвитку дитини Baby Club використовуються:
– елементи методики італійського дитячого лікаря і педагога Марії Монтесcорі;
– елементи методики раннього розвитку американського лікаря та психолога Глена Домана;
– елементи угорського математика і психолога Дьенеша;
– елементи методики Зайцева;
– кращі досягнення української і зарубіжної педагогіки і психології;
Методика раннього розвитку у мережі навчальних центрів Baby Club постійно вдосконалюється, використовуючи інноваційні напрацювання в галузі розвитку дітей.
Методика є систематизованою – дитина закінчує навчання на одному курсі і розпочинає навчання на наступному.
Наша авторська методика ретельно розроблена висококваліфікованими педагогами та дитячими психологами.

[згорнути]

4

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАНЯТЬ

Гармонія є важливою складовою будь-яких добрих взаємин. Позитивний клімат у колективі викладачів сприятливо впливає на виховний процес. Психолог центру постійно працює над його вдосконаленням та покращенням. Педагоги Baby Club не лише навчають, вони самі постійно розвивають вміння спілкуватися з дітьми. Регулярні тренінги з психологом дають можливість педагогам краще зрозуміти вікові особливості дітей, вміти налагоджувати дружній контакт. Саме ці знання і є фундаментом, на якому будується виховний процес у центрах Baby Club. Адже кожна дитина – особистість і потребує індивідуального підходу.

Розгорнути

Сила знань у повтореннях

На кожному занятті діток знайомлять із новими словами та поняттями. Вони їх повторюють в наступних темах, на інших заняттях. У новій темі вже знайомі діткам слова подаються в нових словосполученнях. У повторенні вивченого закріплюються отримані знання.

Розвиток креативності

У процесі навчання в Baby Club з допомогою арт-терапії педагоги центрів працюють над розвитком у дітей креативності. Так ми готуємо наших вихованців до майбутнього успішного життя. Адже відомо, що люди з креативним мисленням здатні генерувати незвичайні ідеї, відходити від традиційних схем мислення, швидко вирішувати проблемні ситуації. Арт-терапевтичний розвиток особистості відбувається через музичну і танцювальну терапію, казко-терапію, лялько-терапію. Загалом, арт-терапія не має обмежень. Вона застосовується не лише в психотерапії та в педагогічному вихованні, а в усіх напрямках людської діяльності.

[згорнути]

5

МІСІЯ І ЗАВДАННЯ

Наша місія – Допомагати дітям максимально розкривати свій потенціал, застосовуючи новітні методики раннього розвитку, залучаючи відданих справі педагогів, створюючи цікаві та веселі заняття, використовуючи якісні навчальні матеріали.

Розгорнути

На заняттях педагоги працюють над розвитком у дитини пам’яті, мислення, уваги, збагачення дитячого словника. Щоб дітям було цікаво вчитися, навчальний процес наповнений віршами, піснями, танцями, рухами. У процесі гри дитина не лише засвоює нові знання, які буде використовувати у подальшому житті. Вона також навчається співпрацювати, спілкуватися і будувати відносини з однолітками та дорослими.

Одне із завдань Baby Club – допомогти батькам краще розуміти дитину, створити гармонійні відносини у сім’ї.
Адміністратори навчальних центрів зможуть підібрати зручний графік відвідування для Вас та Вашої дитини.

[згорнути]

Корисно, цікаво, весело

Приєднуйтесь до нас

Будьте в курсі останніх подій

Новини

Записатись

на заняття

Записатись

на заняття

Замовити дзвінок