Логопед

Послуги дитячого логопеда у Львові в Baby Club

У Мережі дитячих центрів Baby Club працюють досвідчені та кваліфіковані логопеди і логопеди-дефектологи, які проведуть повне обстеження та підберуть індивідуальну корекційну програму для вашої дитини. Індивідуальні заняття проводяться в ігровій формі з малюками віком від 2 років і старшими.

Якщо Ви хочете впевнитись у тому, що мовленнєвий розвиток вашого малюка відповідає нормі – зверніться до професіонала, який зможе провести його повну діагностику.

Коли дитині потрібні заняття з логопедом?

Шановні батьки! Вам варто обов’язково показати малюка логопеду, якщо помічаєте або тільки підозрюєте такі проблеми в дитини:

 • у 1,5-3 роки спілкується жестами, «багато чого розуміє, але не хоче говорити»;
 • нечітко вимовляє звуки чи їх спотворює, говорить у ніс, шепелявить;
 • у 4 роки взагалі не підтримує бесіди;
 • у старшому дошкільному віці (приблизно у віці 5 років) погано запам’ятовує слова;
 • пропускає склади
 • затинається, у неї порушені ритм і темп мови.

Етапи розвитку мовлення дитини:

З дня народження у дитини з’являються голосові реакції: плач і крик.

 • У 2 – 3 місяці – лепет. Мовчання маляти повинне стривожити батьків.
 • У 9 – 10 місяців дитина починає розуміти мову дорослих, реагувати на різні ситуації та інтонації, промовляти перші слова.
 • У віці 11 – 12 місяців малюк починає реагувати на конкретні слова незалежно від того, з якою інтонацією їх промовляють і що при цьому відбувається.
 • У 1 – 1,5 року розвивається ситуаційна мова дитини, ті ж слова мають інший зміст залежно від ситуації. Маля в цей період може часто плутати звуки чи їх спотворювати.
 • 1,5 – 2 року – це етап активного розвитку розуміння всього, сказаного дорослими. У цей період швидко поповнюється словниковий запас дитини, вона починає говорити фразами. Тут важливо якнайбільше спілкуватися з малюком, аби він міг наслідувати і повторювати за вами. Клітини мозку в цей час максимально готові засвоювати слова і правильно складати їх у фрази.
 • У 2 – 3 роки формується граматична будова мови, накопичується словник (у віці до трьох років малюк знає і користується майже 1000 слів). Якщо до 2,5 років ваш син чи донька не говорить фразами – поспішайте на консультацію до логопеда.
 • У 3 – 5 років багато дітей хибно вимовляють звуки. У порушенні вимови звуків можуть бути й фізіологічні причини, тож консультація в логопеда в цьому віці рекомендована в будь-якому разі.
 • До 5 років малюк повинен правильно вимовляти усі мовні звуки та будувати фрази!

Найсприятливіший період для виправлення порушень мовлення – дошкільний вік. Важливо вчасно проконсультуватися з логопедом! Пам’ятайте, що звичка говорити неправильно в дитини з віком закріплюється і гірше піддається корекції. Правильне, красиве і зв’язне мовлення – це запорука успішного навчання дитини у школі, оволодіння нею іншої мови, крім рідної.

Чим може допомогти логопед дефектолог?

Логопед не лише навчить малюка правильно вимовляти звуки, а й:

 • розширить словниковий запас
 • покращить вміння на слух сприймати і розрізняти звуки;
 • навчить утворювати слова, поєднувати їх у реченні, правильно вживати закінчення;
 • навчить зв’язно висловлюватись, складати розповіді за картинками, з власного досвіду, переказувати казки, оповідання тощо.

Логопед Мережі дитячих центрів Baby Club проведе діагностику й індивідуальні корекційні заняття, застосовуючи різноманітні сучасні методики. Заняття зі спеціалістами відбуваються невимушено й у формі гри.

Логопед мережі дитячих центрів допоможе малюку стати впевненим, легко спілкуватися з ровесниками і дорослими, досягати успішних результатів!

Первинна консультація логопеда в Мережі дитячих центрів Baby Club

На первинній консультації логопед проводить огляд і виявляє проблему, яка є у дитини, розробляє індивідуальну програму для їх усунення. Логопед дає рекомендації і для батьків, щоб розуміти як правильно спілкуватися з дитиною і які вправи необхідно робити, для того щоб закріплювати отримані навички після занять.

Корисно, цікаво, весело

Відгуки

19
Залишити відгук

10 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Альона

Доброго дня. З сайту зрозуміла що безкоштовне пробне заняття є у логопеда, втішилась. Але коли зателефонувала, то виявилось, що це зовсім не так. У логопеда немає пробних занять, Виправте це на сайті щоб не вводити інших в оману

Оксана

Доброго вечора,потрібна консультація логопеда для дитини 3 роки,0979139977

Віра

Доброго дня. Потрібна консультація логопеда для дитини 3 р. 0686560139

Юлія

Доброго дня. Потрібна консультація логопеда для дитини 2 р. 0630169314

Мар'яна

Добрий день. Цікавить послуга логопеда. Дитина 3роки 9 місяців не розмовляє. 0680594830

Василина

Доброго дня,потрібен логопед для дитини 6 років 0974087734

Аліна

Доброго дня ! Потрібен логопед дитині 6 років 0974824859 Аліна

Іванна

Потрібен логопед дитині 7р

Іванна

Доброго вечора потрібен логопед дитині 7р не вимовляє букву Р

Володтмир

Потрібен логопед

Будьте в курсі останніх подій

Новини

Безкоштовне

пробне заняття

Безкоштовне

пробне заняття

Замовити дзвінок